Сільчанин із Нижньосірогозького району два дві переховував украдену корову

Житель Нижньосірогозького району викрав корову в своєї двоюрідної сестри. Вранці, поки власниці не було вдома, чоловік вивів худобу з сараю та сховав у лісопосадці. Зловмисника затримали на трасі, коли він намагався знайти інше місце схованки для корови. 

Власниця корови звернулася до поліції та розповіла, що поки була на ринку, з території її домоволодіння вкрали корову.  Поліцейські встановили, що до злочину причетний 32-річний місцевий житель, який раніше вже притягався до кримінальної відповідальності за майнові злочини.  

Зловмисник вивів худобу з сараю та відвів у лісопосадку за 2 кілометри від місця злочину. Викрадач прив’язав корову до дерева та залишив на 2 дні. Після чого одразу пішов до сусіднього села шукати покупця. Зловмисник пропонував купити корову за 4000 гривень, коли реальна вартість худоби сягає 15 тисяч гривень. Це викликало підозру у ймовірного покупця і він повідомив в поліцію. Поліцейські відпрацювали територію та затримали зловмисника на трасі. Викрадач хотів сховати корову в іншому місці. Худобу повернули законній власниці.