Скандал із приватизацією 87 об’єктів херсонської комунальної власності не закінчився — «орендарі» подали апеляцію

Міська влада Херсона погодилася із рішенням суду щодо повернення комунального майна — 15 тисяч квадратних метрів — громаді міста й відкликала апеляційну скаргу начальниці міськуправління комунальної власності Аліси Вербицької. Але на апеляцiю подали деякі «орендарі», які дуже хочуть придбати комунальні приміщення за копійки. Розгляд справи призначено на сьогодні, 3 березня.

Про це в соцмережі повідомила колишня секретар міськради Олена Урсуленко, яка й не дозволила тихо провернути аферу з приватизації 87 об’єктів комунальної власності, що розпочалося за керівництва екс-мера Миколаєнка.

«І знов про рішення міської ради #2256 від 19.12.19 року. Процес йде вже другий рік! Діючий міський голова Ігор Колихаєв а його заступник з юридичних питань погодилися із справедливим рішенням суду щодо повернення комунального майна — 15 тисяч квадратних метрів!!! — громаді міста й відкликали апеляційну скаргу Вербицької! Але ж стало відомо, що 03.03.21 року П’ятий апеляцiйний адміністративний суд розпочне розгляд скарги деяких «орендарів» комунальної власності, які все ж таки дуже бажають придбати комунальні приміщення за копійки із 87 об’єктів, які були незаконно внесені на засідання міської ради 7-го скликання Вербицькою Алісою. Вона ще й досі є начальником управління комунальної власності, не дивлячись на відкриту кримінальну справу за це рішення!!! Цей процес можливо зупинити шляхом письмової заяви до суду від юридичного відділу міської ради, що вони визнають рішення #2256 незаконним у зв’язку із грубими порушеннями законодавства та перебільшенням повноважень начальником управління — Вербицькою А. при винесенні його у сесійну залу. Маю надію, що ці об’єкти все ж таки залишаться у власності громади!», — написала Урсуленко.

Цікаво, а чому мер Колихаєв досі тримає на посаді керівницю, яка хотіла віддати задарма нерухомість громади? Та й ще здатна проводити махінації з документами…