Споживачі Херсонщини заборгували «Херсонгазу» 62 мільйони

«Херсонгаз» повідомив про свою заборгованість перед ТОВ «Оператор ГТС України» — це 29 млн грн. Також підприємство вказало борг населення. Станом на 01.05.2021 року по Херсонській області загальний борг споживачів за транспортування газу (за трубу) складає понад 62 млн грн.

Левову частку 32,7 млн грн. займають теплопостачальні та теплогенеруючі компанії, що в свою чергу вже сьогодні ставить під загрозу початок майбутнього опалювального сезону.

Населення заборгувало за розподіл газу 29,5 млн грн.

Найбільшими боржниками є, млн грн:

м. Херсон – 12,3

м. Нова Каховка – 3,5

Каховський район – 3,1

Олешківський район – 2,3

Генічеський район – 1,007

Скадовський район – 1,6

«У подальшому в разі продовження накопичення заборгованості, складається загроза в своєчасному проведені ремонтних робіт, обстеженні газових мереж та роботі аварійної служби, що вкрай негативно впливатиме на період, коли розпочнеться опалювальний сезон і розбір газу збільшиться в кілька разів, — попередили на підприємстві. — «Херсонгаз» постійно нагадує усім категоріям споживачів про необхідність у повній мірі розраховуватися за отримані послуги з метою подальшого забезпечення безперебійного та безаварійного транспортування газу, але, на жаль, ситуація не змінюється».