Суд заборонив встановлювати МАФи біля Херсонського аграрного університету

Як повідомляв «Херсон наизнанку», в кінці минулого року в Херсоні на зеленій зоні вздовж огорожі Херсонського аграрного університету почали будути ряд кіосків. На місце виїжджали чиновники, але забудовника ніщо не могло зупинити.

У групі «Херсонська міська рада» в соцмережі повідомили, що Господарський суд Херсонської області заборонив встановлювати МАФи біля аграрного університету на вул. Комкова. Оскільки, навіть незважаючи на анулювання, власниця тимчасових споруд продовжувала зводити залізні контейнери, представники Херсонської міської ради були вимушені звернутися до господарського суду. І вже отримали позитивне рішення з цього питання.

Мерія подавала в суд позовну заяву щодо фізичної особи-підприємця про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою шляхом демонтажу тимчасової споруди. Разом із позовом позивач звернувся до суду із заявою про забезпечення позову шляхом заборони даному ФОП та іншим особам вчиняти дії щодо встановлення тимчасових споруд у Херсоні в районі Херсонського державного аграрно-економічного університету.

8 лютого 2021 року суд заяву позивача задовольнив.