У Генічеському районі бізнесмен нагрів руки за рахунок дітей

Генічеська поліція розслідує справи у відношенні приватного підприємця — підозрюють, що він привласнив кошти місцевого бюджету, які виділялися на ремонт дитячих садочків та сільського будинку культури.

Упродовж року приватний підприємець уклав договори з сільськими радами Генічеського району щодо проведення ремонтів газових котелень. Суми, які виділялися місцевими бюджетами на ремонт, становили від 30 тисяч до 80 тисяч гривень.

Підприємець частково виконав обумовлений у договорах фронт робіт. Але в офіційні акти приймання виконаних будівельних робіт вніс відомості про роботи, які фактично не були виконані. А це призвело до завищення обсягів та вартості робіт, а також зайвої виплати грошей сільськими радами із бюджету. Загалом, підприємець привласнив 70 тисяч бюджетних коштів.

Нині встановлено 6 таких фактів. Максимальне покарання, яке може загрожувати підприємцю, передбачає позбавлення волі на строк до чотирьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.