У громадах Херсонщини прибирають звалища біля кладовищ і просять не приносити штучні квіти

Уже понад місяць в населених пунктах Херсонської області тривають дебати між людьми — приносити на кладовища штучні квіти та вінки чи ні. Багато де в громадах керівники вмовляють населення цього не робити, тому що від пластику одні проблеми- погано для екології, утворюються стихійні сміттєзвалища, треба винаймати трактор, щоб все вичистити, а це додаткові витрати для бюджетів. Але в жодній громаді жосткої заборони приносити на кладовища квіти з пластику немає.

Хоча в деяких населених пунктах по Україні на це є жорстка заборона і штрафи для порушників.

Однак поки більшість громадян на Херсонщині не хоче відмовлятися від купівлі штучних квітів. Їх зараз продають на кожному кроці. А люди масово купують цей пластик для кладовищ.

Тривають дебати щодо цього й в соцмережі.

Тамила Онофрийчук: «А живі квіти, щоб ви знали люди, теж не можна нести, краще поставити вогник пам’яті ,а не квіти…»

Tanya StepanovaТамила Онофрийчук: «Что за бред??? Каждый от себя, что придумаю, то и пишу. Батюшки всегда говорят, что только живые цветы, венки нужно носить на кладбище и не пить и не оставлять никакие стаканчики».

Наталия ДовгальТамила Онофрийчук: «Зараз для наших рідних потойбіч саме найголовніше, це МОЛИТВА».

Таня Дорохтийчук: «Природа любой мусор не принимает, а убирать на кладбищах тоже денег стОит, а многие платить не хотят…вот в чем и вопрос, а не в искусственных цветах…»

Ольга Стахник: «У нас на Тернопільщині уже давно живі квіти»

Возможно, это изображение (цветок и на открытом воздухе)