У Каховському районі директор КП нахитрував із фірмою на 350 тисяч бюджетних гривень

Директору одного із комунальних закладів Каховського району повідомлено про підозру у зловживанні службовим становищем

У 2019 році в Каховському районі комунальним закладом за результатами відкритих торгів із товариством з обмеженою відповідальністю було укладено договір про постачання за бюджетні кошти газового палива. Загальна вартість замовлення склала понад 1,4 млн грн.

Проте після набрання договором чинності керівник комунального закладу, зловживаючи своїм становищем та діючи в порушення законодавства про публічні закупівлі, безпідставно уклав додаткові угоди до договору, якими вартість товару щоразу збільшувалась, а об’єми поставки зменшувались. При цьому будь-яких коливань ціни газу на ринку не було.

За позовом Каховської окружної прокуратури господарським судом Херсонської області 31.03.2021 року безпідставно укладені додаткові угоди визнано недійсними та зобов’язано постачальника перерахувати надмірно сплачені бюджетні кошти на користь Херсонської обласної державної адміністрації в сумі понад 350 тис. грн.

Вирішується питання щодо застосування заходів забезпечення кримінального провадження у виді обрання посадовій особі запобіжного заходу, відсторонення від займаної посади та накладення арешту на майно.