У Каховці крадій зі стажем угнав авто та ще й встиг покатати жінку з дитиною

28 лютого близько 23:15 в Каховці в поліцію звернувся 34-річний чоловік. Він повідомив, що ввечері приїхав до брата в гості на автомобілі ВАЗ 2101, який залишив незачиненим поблизу будинку. Через дві години чоловік зібрався повертатись додому, але виявив відсутність автівки.

Інспектор-черговий орієнтував автопатрулі підрозділу. Вже через 30 хвилин екіпаж сектору реагування помітив поблизу с. Роздольне схожий за описом автомобіль. Поліцейські подали водієві сигнал для зупинки, але керманич лише збільшив швидкість і почав тікати. Поліцейські почали переслідування й через кілька кілометрів зупинили ВАЗ. В салоні окрім водія поліцейські побачили жінку та маленьку дитину. 

У відділенні поліції чоловік пояснив, що вранці цивільна дружина відправила його на пошуки роботи. Зі свого населеного пункту він поїхав в Каховку, там  зайшов у гості до тестя, де вони разом випивали. Потім він вирішив обманути співмешканку – зателефонував і сказав, що знайшов роботу. А сам пішов бродити по вулицях, де побачив незамкнені «Жигулі». Чоловік з’єднав дроти в замку запалення, завів автомобіль і поїхав на ньому додому. Жінці чоловік розповів, що автівку йому видали на новій роботі та запропонував прокатитися.

Як повідомив начальник  місцевої поліції Віктор Попов, зловмисник мешкає в с. Новонаталівка Хрестівської територіальної громади, йому 41 рік. У 2015 році він був притягнутий до кримінальної відповідальності за вчинення аналогічного злочину і в серпні цього року звільнився з місць позбавлення волі. Однак вже 16 листопада 2020 року зловмисник продовжив свої незаконні діяння та угнав у 47-річного каховчанина  також ВАЗ. Того разу суд обрав йому запобіжний захід, не пов’язаний з триманням під вартою. Тепер правопорушника затримали.