У Херсоні батько п’ятьох дітей забув одну доньку на дитячому майданчику

Увечері в поліцію Херсона надійшов дзвінок від жінки, що біля ліцею на дитячому майданчику по вул. Вишнева вона помітила маленьку дівчинку без супроводу дорослих.

Дитина назвала своє ім’я, прізвище і сказала, що ще вдень її на майданчик привів тато після школи та сказав, що незабаром за нею повернеться. Школярка нікуди не уходила і чекала батька.

Дівчинку відвезли у Херсонське районне управління поліції. Адресу свого проживання чи номери телефонів батьків дитина не знала. Інформацію з фото дівчинки розмістили в соцмережах і вже упродовж години почали надходити відгуки. Дівчинку упізнали і повідомили її батькам. В Херсонське районне управління поліції приїхала 38-річна мати неповнолітньої. Жінка пояснила, що була відсутня у справах, а чоловік того дня мав забрати зі школи та дитячих садочків їх п’ятьох дітей.

Ймовірно, він не встиг повернутися за донькою, поки забирав і відводив додому інших дітей. Чоловік гадав, що дівчинка сама прийде додому. У відношенні матері неповнолітньої склали протокол за неналежне виконання обов’язків по вихованню дитини. Після чого працівники сектору протидії домашньому насильству ГУНП відвезли матір з донькою додому.

Фото ілюстративне