У Херсоні амброзію будуть не стригти, а знищувати засобом на основі природного мінералу

Як повідомляв Херсон наизнанку, в Херсоні цьогоріч вирішили боротися з амброзією не тільки за допомогою покосу, але й хімпрепарату, на придбання якого з бюджету міста виділили 1 мільйон гривень.

Херсон наизнанку дізнався про подробиці: що це за препарат та в кого купуватимуть.

Амброзія не дає життя багатьом людям, і навіть не важливий вік. Від її подразнюючого пилку задихаються як дорослі, так і діти. Роками проблема розростання рослини дуже погано вирішувалася в Херсоні. З карантинним бур’яном боролися не систематично, а волею випадку методом викошування, який не давав особливого результату.

Група депутатів міськради Херсона нової каденції звернула увагу на цю проблему. Днями вони зустрілися зі своїми колегами в Миколаєві під час круглого столу «Миколаїв без амброзії», бо цей сусідній обласний центр уже третій рік серйозно займається знищенням карантинного бур’яну за допомогою препарату, який ефективно протидіє амброзії та дозволений до використання в населених пунктах. Сусіди купують цей препарат напряму у виробника з Полтави. Керівник підприємства також був присутній на зустрічі, тож відповів на всі запитання херсонців. Досвід використання його препарату вже також мають: Полтава, Київ, Бориспіль, Одеса, Луцьк, Скадовськ тощо. 

Виготовлений на власному виробництві засіб для боротьби з амброзією має Висновок санітарно-епідеміологічної експертизи, відповідає вимогам безпеки для здоров’я та життя людини. Так як препарат створений із природного мінералу – бішофіту (який видобуває сам виробник препарату), не є хімічним засобом і не відноситься до гербіцидів, його можна використовувати в межах населених пунктів.

Такий результат після обробки амброзії препаратом полтавського виробника

А тому нарешті й у Херсоні застосують ефективний препарат для знищення злощасної амброзії.  Адже хаотичні покоси не дають результату, а тільки даремно витягують гроші з міського бюджету. Скошена амброзія ще краще росте, розкидаючи насіння. А от препарат, як передали слова досвідчених миколаївців наші депутати, знищує рослину до кореня.

Головне фото ілюстративне