У Херсоні новий шляхопровід пройшов іспити на міцність — так запевнив губернатор

Учорашнє відкриття в Херсоні частини шляхопроводу Таврійський — ХБК звісно було подією не то що дня, а останніх майже 10 років. Адже херсонці нарешті побачили перший з’їзд омріяного мосту, який з’єднує два мікрорайони

Звісно, це будівництво не обійшлося без понтів губернатора Херсонщини Сергія Козиря, який поспішав вислужитися перед Президентом, встановлюючи обмежені терміни на будівельні роботи. Кому потрібна ця «пятилетка»? Будуєте — молодці, здасте — молодці. Але ж ні… От саме за ці понти і чіпляються скептики: а чи дотрималися технології? чи не почне руйнуватися тільки-но побудоване?

На цьому етапі Козир поспішає всіх запевнити: «Ми гарантуємо його якість. Роботи ще багато, і в планах – добудова другого з‘їзду шляхопроводу. До речі, вчора на шляхопроводі були проведені динамічні іспити з метою заміру деформації мосту при великих навантаженнях. Цей етап випробувань пов’язаний із визначенням характеристик споруди. На шляхопровід було запущено 4 вантажівки, які мали в середньому по 34 тонни кожна».

Херсонцям же залишається тільки повірити в ці слова.

Також за інформацією губернатора, Херсонщина стала рекордсменом. Мовляв, у спорудженні шляхопроводу було використано найсучасніші технології та забетоновано першу в Україні 100 метрову захватку плити автопроїзду. Тож наш херсонський шляхопровід, за ініціативою підрядної організації ПрАТ «УкрАтомЭнергоБуд», увійшов в Книгу рекордів України у категорії «Будівництво, розміри».