У Херсоні п’яний кум посадив за кермо авто п’яну куму — обом штрафи

Увечері в Херсоні на вулиці Кольцова патрульні поліцейські помітили автомобіль Volkswagen Passat, який рухався з порушенням ПДР, тож інспектори його зупинили.

За кермом перебувала жінка, поруч сидів чоловік. Як згодом з’ясувалося, це були кум із кумою. У обох під час спілкування поліцейські помітили ознаки алкогольного сп’яніння. Громадяни не заперечували вживання алкоголю. Вони пояснили, що вдома в херсонки відбувається застілля та на них там чекають гості. Самі ж куми вирушили до магазину за спиртним. Патрульні також встановили, що жінка не має водійського посвідчення. Як розповів її товариш-кум, за кермо вона попросилася, щоб покращити свої навички, адже саме навчається в автошколі. Нетверезий стан обох учасників пригоди їх не зупинив.

34-річна херсонка погодилася пройти огляд за допомогою алкотесту «Драгер» на місці. Прилад показав результат 1,71 проміле, що перевищує допустиму норму майже в 9 (!) разів. На неї інспектори склали протокол та винесли постанову за керування особою, яка не має такого права.

44-річний чоловік теж отримав адмінпротокол. Він передав керування своїй кумі, яка перебувала в той момент у нетверезому стані. Тож на херсонця поліцейські склали протокол за передачу керування транспортним засобом особі, яка перебуває в стані сп’яніння. А його автомобіль евакуювали на арештмайданчик. Тепер обом кумам загрожує накладення штрафу в 17 000 гривень кожному. Громадянка до того ж має сплатити 3 400 гривень за постановою. Нагадаємо, що раніше штрафи за ці порушення складали 10 200 та 510 гривень відповідно.