У Херсоні підлітки заради забави випалюють очерет біля річок

Випалювання очерету – це хвороба Херсонщини. Пожежі створюють і дачники, і рибалки, і мисливці та й просто з необережності.

А ще так «бавляться» діти… Херсонка Rozalia Lipinska опублікувала фото в соцмережі ніщивних забав дітей біля колишньої річки Вірьовчина.

«Ось так із року в рік знищують фауну й флору біля Херсона. В 1973 році тут текла маленька річечка Вірьовчина, де водилась риба, плавали дикі качки, водились фазани, але зараз все це знищено. Не чути качок, фазанів та й рибалок не видно. Ось до чого довели природу в нас на Шуменському ДЕБІЛИ, які проживають в цьому районі. Невже не розуміють, що природу нищити не можна. Схаменіться люди, якщо ви люди», — написала жінка.

Цей пост привернув увагу й інших містян, адже проблема велика й болюча.

Василий Захарски: «А сьогодні на острові дебіли палять фазанячі місця».

Галина Уманець: «Це нелюди. Поруч страшно жити, в нас є такі сусіди, що весь хлам зносять, вже вище даху, скоро тепло почнеться. Коли згниває, починають викидати, де інде. Як із таким нелюдом боротися, коли знищують природу, захламляють річку й в смітті потопають? Немає жорстокого контролю, а казну поповнювати можна із таких нелюдів».

Ильяс Гулиев: «04.03 около 18 часов внизу парка Димитрова я заставил тушить огонь двух парней, и заставил убрать бутылку, которую они бросали. Два парня и две девочки лет по 16 примерно. Уважаемые родители, надо воспитывать своих детей!!! Они ещё огрызаться начали, может и кончится плохо».