У Херсоні ще є гуртожитки, мешканці яких досі без електрики та тепла. відео

Як повідомляв Херсон наизнанку, в Херсоні повторилася багаторічна проблема з відключенням електрики гуртожиткам.

Так було в 2017-му, в 2018-му за правління мера Миколаєнка, і знову в 2022-му — при Колихаєві, який дбає про сквери і парки, але не хоче знати про реальні проблеми містян.

Чому досі не вирішена проблема підключення кімнат гуртожиитків до особистих лічильників, щоб платники не залежали від сусідів-боржників, не зрозуміло. Хоча 39 гуртожитків — це комунальна власність.

Із 39 гуртожитків, що знаходяться на балансі міського господарства, лише у 8-ми встановлено лічильники й укладено прямі договори на послуги електропостачання з ТОВ “Херсонська обласна енергопостачальна компанія”.

Отож минулого тижня від електрики за борги ХОЕК відключило відразу 8 гуртожитків. 21 січня мерія повідомила, що «проблема на контролі в мера». За даними міськради, світло підключили 4 гуртожиткам: на вул. Паравозна, 121, Комкова, 76Б та 76В, вул. І. Кулика, 143.

Але попри те 22 січня мешканці гуртожитків вийшли на мітинг на проспект Ушакова біля мерії. Ця неприємна новина й відео облетіли й центральні телеканали України.

На сьогодні ще 4 гуртожитки й досі сидять без світла й тепла. Люди не можуть приготувати їжу. Але про них в міськраді чомусь вже й не згадують. Мабуть чекають на новий мітинг, але вже під кабінетом Колихаєва…

До речі, в Каховці мешканці гуртожитку півтора місяця живуть без електрики та опалення через заборгованість. Завод, якому належить гуртожиток, не перераховує гроші за комунальні послуги, хоча люди говорять, що сплачують систематично.

У Херсоні мешканці гуртожитків звинувачують і сусідів, і ЖЕК №1 Суворівського району, який теж не перераховує вчасно сплачені кошти.