У Херсоні стоматклініка сплатила штраф — на персонал поскаржився пацієнт

У Херсоні стоматологічна клініка сплатила штраф за ненадання інформації пацієнту. Про це повідомив сайт Держпродспоживслужби в Херсонській області.

херсонець скористався послугами приватної стоматологічної клініки – він потребував протезування. Після усіх необхідних процедур та маніпуляцій чоловік лишився незадоволеним. Бо клініка не надала йому жодної інформації про особливості догляду за протезами, про можливі алергічні реакції, про строк гарантії тощо. Тоді пацієнт звернувся до Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області.

Медичний працівник зобов’язаний надати пацієнту в доступній формі інформацію про стан його здоров’я, мету проведення запропонованих досліджень і лікувальних заходів, прогноз можливого розвитку захворювання, в тому числі наявність ризику для життя і здоров’я.

За результатами проведеної позапланової перевірки медичного закладу, встановлено порушення ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів», а саме: ненадання необхідної, доступної, достовірної та своєчасної інформації, що забезпечує можливість свідомого і компетентного вибору споживача.

До медичного закладу застосовані штрафні санкції — 3800 грн.