У Херсоні в острівській поліклініці скоротили хірурга, а пацієнтів відправляють вирішувати свої проблеми в іншу лікарню

Тільки нещодавно мешканці мікрорайону Корабел скаржилися, що поліклініку на Острові так скоротили, що стоять порожні кабінети.

Але тоді чиновники з міськрадиХерсона заспокоїли, що поліклініку не закривають і нікого не скорочують, а «оптимізують» — віддадуть два поверхи в аренду. Мовляв, щоб гроші заробить для лікарні.

Однак тим часом профільних лікарів у полікліниці чомусь меншає. Як поскаржилася херсонка Ольга Новохацька, нещодавно скоротили навіть хірурга.

«В полікліниці скоротили хірурга. І не дали відпрацювати, або не зобов‘язали. Всім, хто в нього на лікарняному — сюрприз! Особисто мені видали порожній лікарняний лист і відправили розбиратися в Тропінку», — написала жінка в соцмережі.

Як-то кажуть, медична реформа — в дії… Більшість у 2014-му захотіла жити як в Європі — отримали. Там саме так працює медицина, як нам нині «будують». Щоб потрапити до лікаря, особливо вузького профілю, треба почекати місяць або навіть і два.

У Херсоні ж для економії бюджетних коштів, не виключено, що такими темпами скоротять усіх лікарів острівської поліклініки, і врешті, її дійсно закриють, як і прогнозували мешканці мікрорайону.

До речі, в місті взагалі велика проблема з лікарями, особливо вузького профілю. Зокрема не вистачає ендокринологів. На це також поскаржилася інша херсонка.

Лидия Ярошевская Малуха: «Что творится в больницах? На весь Херсон один эндокринолог. Вчера записались на прием на октябрь. Они, что подурели? Диабетики, которые были в Тропинке должны перерегистрироваться на ХБК в поликлинику , не то инсулин будет платный. Точно людям не на здоровье».