У Херсоні за добу попалися і наркомани, і наркоторговці

Патрульні Херсона за добу 18 травня кілька разів натрапили на йомовірні наркотики

Зпершу увагу інспекторів роти тактико-оперативного реагування (ТОР) на 4-у Приміському провулку привернули двоє чоловіків. Вони побачили патрульний автомобіль і пришвидшили кроки та постійно озиралися. ТОРівці зупинили їх, щоб поспілкуватися. За допомогою інформаційних баз поліцейські встановили, що 23-річний мешканець Херсона раніше вже мав проблеми з законом через незаконний обіг заборонених речовин. А в його 28-річного товариша під час поверхневої перевірки патрульні виявили пакетик із порошкоподібною речовиною білого кольору, схожою на наркотичну.

Уночі на перехресті вулиць Стрітенська та Філатова водій автомобіля Hyundai Accent під час повороту не скористався відповідним покажчиком зміни напрямку руху. За це охоронці порядку зупинили транспортний засіб. У салоні було двоє чоловіків, в обох інспектори помітили ознаки наркотичного сп’яніння. 46-річний керманич погодився пройти огляд в медичному закладі. Однак постанову за порушення правил користування попереджувальними сигналами чоловік отримав.

Також у водія під час поверхневої перевірки патрульні виявили згорток із порошком, схожим на наркотики, та дві пігулки, схожих на метадон. У його 42-річного товариша – також згорток із порошком.