У «Херсонтеплоенерго» нарешті поменшало боржників-«мільйонерів»

У соцмережі в групі «МКП Херсонтеплоенерго» повідомили, що будинків, які заборгували за опалення більше мільйона гривень, стало менше.

«Ми дякуємо всім абонентам, які почали повертати свої борги! Зокрема з даної таблиці, яку ми публікували кілька місяців тому, випали будинки за адресами: вул. Шенгелія, 4 та вул. І. Богуна, 93. Тобто вони зменшили свій загальний борг. Також менші суми боргів стали й в інших будинках. Усім абонентам-боржникам, нагадуємо, що юридична служба «Херсонтеплоенерго» продовжує готувати позови до суду для примусового стягнення боргу на кожного з вас. Не чекайте виконавців в гості, а краще укладіть договір реструктуризації або повністю поверніть суму боргу. Також нагадуємо, що своєчасна сплата за послугу опалення є запорукою стабільної подачі тепла взимку. Будь-яка аварійна ситуація вимагає коштів: немає платежів — немає за що проводити ремонти», — говориться в повідомленні.

Якщо звернути увагу на дані в таблицях, то найбільше в Херсоні заборгував за опалення будинок на вул. Дорофєєва, 18. Абоненти винні понад 2 мільйона гривень!