У лікарнях Херсона вакцинують, а от із COVID-сертифікатами затримка. Відкрили навіть гарячу лінію

Як повідомляють у лікарні імені Тропіних Херсона в її пунктах щеплення від коронавірусної хвороби вакциновано 76836 осіб, але не всі пацієнти змогли вчасно отримати COVID-сертифікати через застосунок або портал «Дія» — перевантажена система.

Тому для можливого прискорення внесення даних та отримання згенерованих COVID-сертифікатів, лікарня відкриває телефонну гарячу лінію у месенджері Viber за номером 0951011330, яка буде працювати в робочі дні з 8:00 до 16:30 (субота, неділя – вихідні).

«Шановні херсонці! Якщо ви отримали повний курс вакцинації (два щеплення) на базі лікарні ім. А. та О. Тропіних та маєте декларацію, укладену з будь-яким сімейним лікарем, надішліть фото 2-х амбулаторних карт пацієнта, вакцинованого проти COVID-19, наданих вам під час щеплення, на цей номер, а також повідомте про необхідність отримання роздрукованого COVID-сертифікату. Після обробки інформації відповідальною особою та введення даних до електронної системи, на ваш номер телефону надійде повідомлення про можливість отримати сертифікат«, — говориться в повідомленні на сайті міськради.

Варто зауважити, що адміністратор гарячої лінії не має спеціальних медичних знань, тому консультації з приводу медичних питань, пов’язаних з вакцинацією, за вказаним номером телефону надаватися не будуть.