У Новій Каховці брати зробили «бізнес» на рослинах конопель

Двоє братів організували збут марихуани в кілька регіонів України. Але їх та їхніх помічників вирахували поліцейські. Під час обшуків у фігуранитів вилучили зброю, наркозілля та гроші, отримані від злочинної діяльності. 

Групу наpкозбувачів затримали оперативники Управління стратегічних розслідувань спільно з детективами слідчого управління обласного главку поліції, за силової підтримки роти поліції особливого призначення.  

Поліцейські з’ясували, що двоє братів організували наркобізнес на території міста Нова Каховка. Зловмисники вирощували рослини конопель, переробляли їх та готове наркозілля збували оптовими партіями в інші регіони України. До своєї злочинної діяльності вони залучили ще одинадцять осіб віком від 18 до 33 років, які займались дрібним збутом марихуани наркозалежним жителям Нової Каховки.

Оперативники встановили, що організатор винаймав гараж, де учасники групи переробляли рослини конопель в марихуану, розфасовували «товар» та пакували його у зіп-пакети, які в подальшому передавали для збуту. 

Правоохоронці провели приблизно 30 обшуків за місцями проживання фігурантів. Загалом вилучили велику кількість марихуани, екстракт канабісу, автомат, 3 пістолети, набої, мобільні термінали, сім-картки, ноутбуки, банківські картки, чорнові записи обліку замовлень, електронні ваги, зіп-пакети для фасування наркотиків, саморобні пристрої для вживання наркотиків, автомобілі, гроші, отримані злочинним шляхом, а також інші предмети, що підтверджують незаконну діяльність вказаних осіб.

Нині двоє організаторів та ще троє учасників групи затримані. Вирішується питання про обрання затриманим запобіжного заходу.