У Новотроїцькій ОТГ шукали зниклу дівчину — не було новин п’ять днів

Мешканка одного з сіл Новотроїцької територіальної громади 17 березня звернулася в поліцію — пропала її донька. 16-річна дівчина ще 12 березня втекла з дому та не повернулася. Зі слів жінки, дівчина пішла з дому після сімейної сварки. Також сільчанка пояснила, чому одразу не звернулася в поліцію. Вона припускала, що донька в подруги. Ніякого зв’язку з дівчиною не було, адже телефон вона залишила вдома.

Працівники ювенальної превенції відпрацювали дружні зв’язки дівчини, з ким вона спілкувалася в соцмережах. Її друзі повідомили, що останнім часом вона вела переписку з хлопцем з іншого села. Коли правоохоронці зв’язалися з ним, він заперечував, що володіє інформацією про місцезнаходження дівчини. Але потім його рідні повідомили, що дівчина знаходиться в них, а це відстань у 50 км від рідного села зниклої .За місцем проживання хлопця виїхали працівники ювенальної превенції разом з мамою дівчини. 

Правоохоронці переконалися, що з неповнолітньою все добре. Вона розповіла, що мати забороняє їй спілкуватися з хлопцями в соціальних мережах. Через це між ними виник конфлікт і дівчина втекла з дому через вікно. Вона завчасно зв’язалася зі своїм новим знайомим і домовилася про зустріч у Новотроїцьку. А звідти вони разом поїхали до нього додому. За словами рідних хлопця, вони знали про сварку дівчини з мамою й умовляли її зателефонувати й заспокоїти рідних, але неповнолітня просила не втручатися в її життя.

У відношенні матері поліцейські склали адміністративний протокол за неналежне виконання обов’язків по вихованню дитини.