У селі Архангельське двоє дівчат і хлопець зацькували вчителя до проблем зі здоров’ям

У поліцію надійшло звернення від директора школи села Архангельське Високопільської територіальної громади. Керівник закладу повідомив, що стосовно одного з учителів троє учнів середнього класу – двоє дівчат та хлопець – систематично чинять булінг.

За словами педагога, діти регулярно ображали її та принижували гідність перед іншими школярами. На звернення негайно відреагували працівники ювенальної превенції та дільничний офіцер. Вони поспілкувалися з керівництвом навчального закладу, з дітьми, їх рідними та однокласниками.

Зі слів учителя, учні на зауваження реагували зухвало, принижували її гідність перед іншими, висловлювали неповагу до дорослих, ігнорували прохання припинити такі дії. Це негативно впливало на здоров’я та моральний стан педагога. Таким чином поліцейські з’ясували, що підлітки вчиняли стосовно вчителя груповий булінг. Тож на їх батьків правоохоронці склали протоколи за ч.4 ст.173-4 «Булінг (цькування) учасника освітнього процесу» Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Фото ілюстративне