У селі Володимирівка облаштували парк із дитячим майданчиком, але місцеві там випасають корів і птицю

Всі ми радіємо, коли місцева влада дбає про громаду і витрачає бюджетні кошти на соціальну сферу. Десь з’являються спортивні майданчики, десь — дитячі ігрові, а там десь відремонтували акушерський пункт, де працює лікар.

Але не завжди місцеві мешканці бережуть та цінують те, що для них роблять. Зокрема в селі Володимирівка (Володимирівський старостинський округ Лазурненської селищної ради) для малечі побудували майданчик. Але деякі місцеві у парку випасають корів та птицю. А дітям доводиться гратися серед посліду. Та й самі батьки з дітьми не вміють користуватися урнами. Місцевим чиновникам так набридло таке відношення, що вони звернулися до мешканців у соцмережі.

«Сьогодні проводилось підсипання піском дитячого майданчика у с. Володимирівка. Тому і звертаюсь я до батьків, чиї діти грають на цьому майданчику. Можливо комусь і не сподобається мій допис, але… Приблизно півгодини я витратила на визбирування «фантиків» від цукерок, та ін. сміття! На майданчику встановлено 4 урни!!! Цим же дописом хочу звернутися до власників худоби, які використовують територію парку не за призначенням. Я сьогодні не буду називати прізвища людей, до яких вже зверталась! Перестаньте випасати і проганяти ВРХ через парк і також закрийте вдома птицю (індюки, які стрибають по лавках, ну вибачте, це як???). Парк не місце для випасу!!! РS: Власник індюків, візьміть тряпку і підіть повитирайте лавки!!!» — написала Elena Zavorihina в групі старостинського округу.