У Стрілковому немає вуличного освітлення, зате вже марнують гроші на майбутнє летовище

У селі Стрілкове на Арабатській Стрільці не тільки не полишають намірів зробити власне летовище для малої авіації, але й роблять кроки в реалізації проекту.

Так на останній сесії Стрілківської сільради місцеві депутати призначили директором комунального підприємства “Стрілкове” Богдана Дубину і встановили йому зарплату в розмірі 10 тисяч гривень.

За таку чималеньку заробітну платню новопризначенний директор має почати з державної реєстрації вказаного КП, в статуті якого одним з видів діяльності зазначено обслуговування аеродрома.

Як бачимо, своєю ідеєю приймати літаки в Стрілковому голова сільської ради Олександр Пономарьов заразив і місцевих депутатів. Підтримають такі наміри навіть нинішні керівники області і району.

А ось стрілковчани від можливого аеродрому не в захваті. Вони вважають, що в курортному селі купа першочергових проблем, на які потрібно направляти бюджетні кошти замість надуманного летовища.

Це благоустрій села, вуличне освітлення, техніка для комунальників, стихійні звалища мусора, які рясніють в курортній зоні.

Можливо, аеродром в Стрілковому – це перспектива у далекому майбутньому. Проте зараз вона точно не на часі, ще й на передодні місцевих виборів, які повністю переформатують адміністративно-територіальний устрій та систему управління на рівні району.

І ще невідомо, як до намірів зробити стрілківське летовище віднесуться нові керівники, що вміють заробляти і з користю витрачати бюджетні кошти.

Новий візит