В Олешках пиляють старі тополі й роздають деревину мешканцям

Мер Олешок пропонує мешканцям громади безкоштовні дрова. У Херсоні про таке й не чули, хоча є чимало будинків без газового опалення

«Шановні жителі міста Олешки. Останнім часом ми всі спостерігаємо за катаклізмами природи (урагани, шквальні вітри та зливи) .Тополі, яким на сьогодні біля 50 років несуть загрозу як будівлям, лініям электропередач так і здоров’ю людей. В ОТГ складено акти на видалення таких дерев. Всі акти мають погодження ОБЛАСТНОЇ ЕКОЛОГІЇ. На превеликий жаль, при видаленні дерев виникла проблема: КУДИ ДІТИ ДЕРЕВЕНУ З ТОПОЛІВ? Всі, а може і не всі знають, що деревена з тополя не є ДІЛОВОЮ ДЕРЕВЕНОЮ, тож ніхто не хоче купувати її . ВСІ, КОМУ НЕОБХІДНА ДЕРЕВЕНА З ТОПОЛі, НА ДРОВА, ЗВЕРТАЙТЕСЬ В КП «ПОБУТ». Частину деревини забирає підрядна організація по видаленню дерев у рахунок виконаних робіт, а частину можна забрати БЕЗКОШТОВНО!!!» — повідомив міський голова Євген Рищук на своїй сторінці в соцмережі.

У Херсоні також проводять обрізку дерев, але ніколи місцева влада не повідомляла, що мешканці можуть також безкоштовно скористатися деревиною. Хто й куди забирає спиляні дерева або ті, які повалив вітер — невідомо. Можливо собі забирають підрядики.