В Олешках виявили МАФи без документів, але поки зносити їх не будуть

В Олешках теж взялися прибирати МАФи без документів. Теж — тому що й у Херсоні начебто проводять боротьбу з незаконними спорудами. Але не з тими, що стоять на тротуарах, зелених зонах, проходах і активно торгують, а які вже покинуті й ніхто не буде конфліктувати. Зате в такому випадку міська влада, як той герой, голосно рапортує про «подвиги», створюючи видимість боротьби. А по суті нові споруди в цей же час будуються на зелених зонах.

Так от за прикладом Херсона Олешківська міська рада провела інвентаризацію тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності. Звісно, виявили ТС, на які відсутні будь-які документи на встановлення (на фото). Але їх зносити в десятиденний термін , як в Херсоні, не будуть, бо є господарі та триває торгівля.

«Виконавчий комітет міської ради наголошує власникам зазначених тимчасових споруд на необхідності в місячний термін звернутися до управління містобудування та архітектури виконавчого комітету щодо можливості усунення порушень вимог законодавства в сфері містобудівної діяльності та благоустрою населених пунктів. У разі ігнорування строків звернення до управління, вищезазначені об’єкти буде демонтовано та вивезено», — пригрозили в повідомленні в групі «Олешківська територіальна громада» в соцмережі.