З’ясувалося, що депутат міськради Херсона, який приписує собі заслугу допомоги тепловикам, ні при чому

5 листопада МКП «Херсонтеплоенерго» отримало довгоочікувану фіндопомогу для виплати зарплати и погашення боргу за розподіл газу. І що дивно, є депутат, кандидат в мери, який тягне ковдру всіх зусиль і перемоги на себе, хоча зовсім немає відношення до справи.

Володимир Сальдо напередодні другого туру виборів розводить навколо себе бурхливу діяльність. Він на різних сайтах розміщає саморекламу про те, що саме завдяки йому и ним було скликана позачергова сесія міськради, на якій вирішили проблемні питання «Херсонтеплоенерго». Протягом більш як 7 місяців співробітники підприємства попереджали – опалювальний сезон під загрозою. Але чомусь деякі депутати на той час робили вигляд, що вони не чують, не бачать і взагалі нічого не розуміють. Володимир Сальдо, кандидат в другому турі виборів на мера міста, і діючий депутат міськради чомусь тоді не переймався містянами – чи буде їм тепло. Він навіть негативно висловлювався щодо виділення допомоги МКП на попередніх сесіях.

Співробітники комунального підприємства стукали в усі двері, навіть відео зняли, в якому вимагали депутатів нарешті вирішити проблеми. Однак більшість їх не чула.

Все змінилося, коли Сальдо не зміг перемогти в першому турі виборів, а обіцянки-цяцянки закінчилися.  Не допомогли йому співи й танці з мітлою. Тому він підхопив для піару болючу тему тепловиків. Та хоча б реально допоміг, але ж – ні: лише пусті слова і замовні статті в ЗМІ.

«Підключився» до ситуації не тільки Сальдо. 5 листопада, коли під стіни Херсонської міської ради вдруге прийшли робітники КП, перед ними також з’явився сумнозвісний «активіст» Кирило Стремоусов. Вони із Сальдо наввипередки вибігли до людей і почали втішати їх та роздавати обіцянки все виправити.

Все б нічого, адже співробітникам все одно звідки прийде допомога, але справа в тому, що дійсно попіклувалися за людей зовсім інші депутати. Тому напередодні дня сесії, не витримавши такої наглої брехні в очі робітникам і всім херсонцям, депутат міської ради Андрій Дмитрієв на своїй сторінці в «Фейсбуці» оприлюднив спростування недостовірної інформації від Сальдо, яка майорить у деяких ЗМІ.

Адже саме Дмитрієв, який, до речі, входить до команди лідера першого туру виборів мера Херсона Ігоря Колихаєва, допоміг віднайти кошти в бюджеті й за депутатським зверненням просив включити питання виділення допомоги КП «Херсонтеплоенерго» до позачергової сесії. Тобто Ігор Колихаєв, ще не будучи мером міста, працює разом із своєю командою на благо містян, розуміючи, що не можна допустити того, щоб залишити дитячі садки, школи та лікарні й всіх херсонців без теплоносія.