За останні 3 роки «Херсонтеплоенерго» уклало договорів реструктуризації боргу більше, ніж за попередні 6 років

МКП «Херсонтеплоенерго» значно покращило роботу по боротьбі з боржниками. За останні 3 роки тепловики уклали договорів реструктуризації більше, ніж раніше, за 6-ть. Про кількість укладених договорів щодо розстрочки боргу теплопідприємство повідомило в своїй групі в соцмережі

До речі, саме ці останні три роки МКП «Херсонтеплоенерго» керує Сергій Харченко.

«Давайте порівняємо статистику в плані претензійної роботи юридичної служби «Херсонтеплоенерго» . Один із методів – це взаємовигідне укладання договорів реструктуризації з боржниками, розстрочка суми боргу. Так, от за листопад 2011 року по липень 2017-го було укладено всього 1380 договорів реструктуризації. А із серпня 2017 року по вересень 2020-го договорів укладено вже 1863. І їх було б ще більше, але через карантинні заборони цього року був певний час простою теплопідприємства. Тобто за менш ніж 3 роки юридичною службою «Херсонтеплоенерго» було укладено договорів більше, ніж за попередні 6 років», — говориться в повідомленні.

Укладені договори реструктуризації допомагають «Херсонтеплоенерго» отримувати від абонентів-боржників сплату за опалення.