Знову судитимуть колишнього голову Антонівки і теперішнього депутата міськради Херсона

Більше 7 років тягнеться кримінальна справа щодо очільника селища Антонівка, а нині депутата Херсонської міської ради від “Блоку Володимира Сальдо” Ігоря Семенчева. На 2 грудня призначено чергове засідання Новокаховського суду по даному провадженню, повідомляє портал “Судова влада”.

Саме цей суд почав розгляд справи минулого року після відмови Херсонського та Генічеського судів з різних причин. Громадські активісти неодноразово заявляли про сплановане затягування судового процесу через тиск Семенчева та його оточення.

Обвинувачують депутата в отриманні хабара, сума якого склала 80 тисяч доларів. Отримував кошти водій Семенчева від місцевого підприємця, який мав намір збудувати в Антонівці кемпінг. Побачивши стеження, водій тодішнього очільника селища, викинув хабар у вікно автомобіля. Сам Ігор Семенчев деякий час переховувався закордоном. Після затримання його в Україні, суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави, яку було сплачено.

Додамо, що завтрашнє судове засідання буде транслюватися на порталі “Судова влада”. Тому за перебігом процесу можна буде слідкувати на нашому сайті.

nt.ks.ua